در مسابقات کشوری کیوکوشین کای کاراته (U.F.K) بانوان؛

مسابقات کیوکوشین کای UFK بانوان کشور به میزبانی لرستان در مجموعه ورزشی تختی خرم آباد برگزار و لرستان مقام نخست این دوره از مسابقات را کسب کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل آسوبان، در این دوره از مسابقات کشوری کیوکوشین کای کاراته (U.F.K) که با حضور ۱۳۵ فایتر از خرم آباد (الف و ب)، الیگودرز، بروجرد (الف و ب)، کوهدشت، درود، رفسنجان، کرمانشاه، کردستان و کرمان در مجموعه ورزشی تختی، سالن شهید چاغروند و در دو بخش کاتا و کومیته برگزار شد که لرستان در مجموع کاتا و کومیته به برتری رسید و به ترتیب استان های کرمان و کردستان مقام های دوم و سوم و استان کرمانشاه مقام سوم مشترک را کسب کردند.

افتتاحیه مسابقات همراه با اجسام شکنی با همکاری سبک کیوکوشین ماتسویی توسط فاطمه ولیان ۸ ساله از شهرستان الیگودرز اجرا شد.

مسابقات کیوکوشین کای در لرستان

این دوره از مسابقات با حمایت سبک های آزاد کاراته بانوان استان و نماینده سبک ufk خانم شهبازی در میزبانی مسابقات سبکی برگزار شد که آسید عماد شاهرخ فر دبیر هیات کاراته، مریم جعفری رییس سبک های آزاد کاراته بانوان، موسویان مسئول سبک های آزاد کاراته آقایان، فرهاد سهرابی و آقای بابایی از مسئولین سبک، خانم جمال شرف، حیدر بیگی، کشاورز و قاسم نژاد از جمله مدعووین افتتاحیه مسابقات کیوکوشین UFK بودند.

مسابقات کیوکوشین کای در لرستان

در این دوره از مسابقات قهرمان کشوری در بخش داوران، صبا فلاح، سمیه نصیریان، مریم جعفری، فرشته شهبازی، پروین موسویان، سیده فاطمه سهرابی، سرور ولی پوریان، فاطمه جاپلقی، مهتاب جاپلقی، فاطمه میر، فرزانه قوامی، عاطفه جعفری، زهرا رحمیانی، سحر بنی احمد، ماندانا نوری، گلنوش میردریکوند از لرستان و مینا کشاورز، لیلا بحرینی، فاطمه غلام نژاد، فرزانه زمانی، زینب بلوچ اکبری و سحر حیدری از استان کرمان و در کادر اجرایی، گلنوش میردریکوندی، نازنین کیوان نیت، نسرین فردین، حدیث نوذری، فهیمه صحرانورد از لرستان و شهلا رحیمی از سنندج بودند.

مسابقات کیوکوشین کای در لرستان

لازم به ذکر است سبک کیوکوشین کان در هفته های آینده در لرستان مسابقات کشوری برگزار خواهد کرد که جزییات بیشتر طی گزارش های آتی اعلام خواهد شد.